top of page

Teslimat & İade

Hafta içi verdiğiniz siparişler 2-4 gün içinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Hafta sonu ve tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir.

 

Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki ‘Siparişlerim’ sekmesinden kontrol edebilirsiniz.
Siparişiniz kargoya teslim edildiği zaman SUGL STUDIO tarafından e-posta ile tarafınıza bilgi aktarılmaktadır.

 

Resmî tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır. Kargo ücretsizdir.


Sugl Studio web sitesinden almış satın almış olduğunuz ürünleri teslim aldıktan sonra iade edebilir ya da başka bir ürün ile değişimini talep edebilirsiniz. Ürünlerin iade ve değişimi için belirtilen yasal süre 14 gündür.

İade ve değişim sürecini başlatmak için, ekibimizin (ssuglstudio@gmail.com) adresine bir e-posta atarak, isminizi, sipariş numaranızı ve kısaca iade/değişim sebebinizi paylaşmanızı rica ediyoruz. Bu tür geri bildirimler ürünlerimizin ve servisimizin standartlarını daha da ileri taşıyabilmek adına bizim için çok değerli.
 

E- postanıza hafta içerisinde 24 saat içinde, hafta sonunda ise, onu müteakip ilk iş gününde dönüş sağlanacak ve ürününüzü bize nasıl göndereceğiniz ile ilgili detaylı bilgi sizinle paylaşılacaktır.
 

İade veya değişimini istemekte olduğunuz ürünün kullanılmamış, orijinal paketinde ve hasarsız olması gerekmektedir.
 

İade ürünün kargo masrafı alıcıya aittir. Ayıplı bir ürün söz konusu ise, iade kargo masrafı da ürün bedelinin iadesi ile birlikte gerçekleştirilir. 

Ürünün Sugl Studio’nun dağıtım merkezine ulaştırılması alıcının sorumluluğundadır.  Bu sebeple güvenilir kargo servisleri ile gönderim yapmanızı öneririz.
 

Ürün, dağıtım merkezimize ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde size dönüş sağlanacak ve uygun görüldüğü takdirde ürün bedelinin tamamı iade edilecektir. İadenin tutarının hesabınıza geçme süresi, çalıştığınız bankaya göre farklılık gösterebilmektedir.

 

ŞİRKET BİLGİLERİ: SELİN YÜCEL

Mail: ssuglstudio@gmail.com

Privacy & Safety
bottom of page